Чи так необхідно включати малюкові дитячі пісеньки?

Давайте перерахуємо ті розвиваючі можливості, якими володіє музика!

Музика допомагає запам’ятовувати інформацію. Кращий спосіб вивчити раз і назавжди з дитиною такі речі, як кольори, частини тіла, букви або цифри – це заспівати кілька разів про них пісеньку. Зовсім необов’язково шукати спеціальні пісні з підходящим вмістом, спробуйте накласти на улюблену мелодію малюка ті слова, які необхідні. Дитина таким чином може запам’ятати свій номер телефону або навіть адресу!

Музика сприяє розвитку мови. По-перше, прості тексти дитячих пісень допомагають збільшити словниковий запас дитини в рази. А по-друге, сам ритм і рими, які присутні в піснях, допомагають дитині освоїти нові слова, правильно вимовити їх і повторити.

Музика допомагає дізнатися дитині про емоції. Дитині не потрібно розуміти слова, щоб відчути емоційний настрій музичного твору. Увімкніть малюкові «Вальс квітів» або «Маленьку нічну серенаду», подивіться, як він відреагує. Найімовірніше, він закрутиться в танці.

Музика може заспокоїти гіперактивного малюка. Зовсім необов’язково залишати прослуховування повільних і спокійних мелодій на вечірній час. Повільні, ніжні мелодії допоможуть заспокоїти примхливу дитину в будь-який час дня. Є дитячі сади, в яких музика використовується як сигнал для переходу від фізичної активності до спокійної гри.

Музика здатна зробити рутинні речі цікавими. Прибирання, умивання, одягання і навіть ранковий підйом стануть в радість, якщо підібрати відповідні мелодії або пісні!

Музика допомагає зміцнити емоційні зв’язки між дитиною і батьками. Якщо у крихти є улюблена пісня, включайте її частіше і танцюйте разом з ним!