Школа лідера для підлітків

обирайте школу лідера в радості

16 занять

Заняття проходять 1 раз на тиждень по 2 години. Після кожної гри ми багато спілкуємося та аналізуємо, обговорюємо та приймаємо рішення, усідомлюємо наслідки та робимо висновки.

тренінгова форма навчання

Квести, психологічні, сюжетно-рольові, інтелектуальні та тренінгові ігри; моделювання проблемних ситуацій та пошук їх вирішення.

група до 15 чоловік

Це дозволяє  активно взаємодіяти в команді та можливість кожному учаснику проявити себе по максимуму, відкрити в собі найкращі якості та розвинути нові лідерські навички.

зворотный зв’язок

Батьки у групі вабер отримують корисну інформацію, фото та відеозвіти занять. Можуть поспілкуватись із тренером на індивідуальній консультації.

Наша мета в ігровій формі навчити підлітків:

повірити в себе, бути впевненим у собі;
вміти бачити СВОЇ особливості, переваги та недоліки;
вміти вибудовувати конструктивний діалог;
грамотно будувати стосунки з оточуючими;
приймати правильні рішення;
висловлювати та відстоювати свою точку зору;

що отримає дитина?

Навчиться ставити цілі та їх досягати
Опанує навички планування часу
Навчиться слухати інших і презентувати себе
Навчиться розпоряджатися грошима

Ми спілкуємося у невимушеній атмосфері

Запишіть майбутнього керівника на пробне заняття

Програма курсу складається з таких блоків:

робота в команді

Підняття командного духу, підвищення довіри один до одного, зміцнення почуття впевненості в собі і в інших членів команди, Відповідальність кожного за спільну справу, вміння домовлятися та прислухатися до інших, Спільне планування і розподіл відповідальності в команді.

конфліктологія

Загальні уявлення про конфлікти, їх види, причини виникнення і можливі способи їх вирішення. Розвиваємо уяву, усне мовлення, вміння формулювати і відстоювати свою точку зору. Оволодіння правилами поведінки під час конфлікту.

ораторське мистецтво

Удосконалюємо дикцію. Вчимося домовлятися зі своїм страхом публічно виступати – алгоритм якісної самопрезентації. Вчимося виступати легко і в задоволення, говорити так, щоб Тебе слухали, аргументовано відстоювати свою думку.

креативне мислення

Це здатність дивуватися і пізнавати, вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, націленість на відкриття нового і здатність до глибокого усвідомлення свого досвіду, вчимося виходити за рамки, розвиваємо уяву, плюс розвиток дивергентного мислення.

фінансова грамотність

Основи фінансової грамотності:
– грошовий потік і яким чином він створюються;
– види активів і пасивів;
– особистий фінансовий план;
– формула багатства;
– види підприємницької діяльності.

постановка цілей

Це не просто корисне заняття, а зовсім необхідний елемент успішної діяльності Вашої дитини. Коли дитина ставить ціль та йде до неї, в неї розвивається впевненість в собі, критичне мислення, самостійність, відповідальність, усвідомлення наслідків власних дій, самомотивація.

Тренер курсу

Автор і тренер курсу мама двох чудових дітей, сертифікований коуч Елена Барщук. Олена є, автором та ведучою курсів “Сила роду”, “Архетипи”, ” Метафізика бізнесу”, “Щаслива та успішна дитина”, спікером всеукраїнського жіночого фестивалю “Аніма”, майстром психологогічних, трансформаційних ігор «Ліла», «Грошовий потік», «Особисті кордони», «Світ Жінки».

забронювати місце


Коломия, вул. Пекарська, 13 тел. 097-597-15-18, 095-835-56-78