ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ Дитячого розвиваючого центру «Радість»

Home / ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ Дитячого розвиваючого центру «Радість»
 1. На території Дитячого центру «Радість»(далі Дитячого Центру) можуть знаходитися тільки здорові діти і дорослі. Пам’ятайте: якщо малюк погано себе почуває, заняття буде для нього зайвим навантаженням, не варто також наражати на небезпеку здоров’я інших дітей.
 2.  Перехід дитини в іншу групу здійснюється тільки за погодженням з Педагогом та Адміністратором.
 3.  Відвідування Дитячого Центру батьками і дітьми тільки у змінному взутті або шкарпетках (вимога СЕС). Вхід в учбові кімнати з голими ступнями строго заборонений.
 4.  Дітки до 3х років займаються у присутності дорослого (1 дорослий на дитину). Незнайома обстановка, поведінка інших дітей можуть викликати різноманітні реакції учня-початківця. Пам’ятайте, що заняття неможливо проводити без Вашої активної участі. Дорослий несе відповідальність за здоров’я та безпеку своєї дитини до, під час і після занять.
 5.  Приводьте дітей не раніше ніж за 5-10хв. до початку заняття. Забирайте дитину із занять без запізнень. В разі непередбачуваної затримки попередьте Адміністратора.
 6.  Будь ласка, стежте, щоб дитина була сита ДО початку заняття. Спрага і відчуття голоду – не найкращі помічники в освітньому процесі. Крім того, якщо малюк змушений залишити урок з метою перекусити – це відволікає його та інших дітей.
 7.  Ми піклуємося про комфорт всіх клієнтів, які відвідують Дитячий Центр, тому ми закликаємо батьків відповідально відноситься до поведінки дітей на заняттях і в ігровій кімнаті. Манера гри і спілкування Вашої дитини не повинна наносити моральну та фізичну шкоду іншим дітям і заважати проведенню занять. Дітям не дозволяється бити і ображати один одного; псувати і ламати іграшки і результати праці інших дітей.
 8.  При неадекватній поведінці дитини (постійний крик, заважання іншим дітям, агресивні дії відносно інших дітей) батьки зобов’язані забрати її з кімнати, а якщо дитина займається самостійно, це вправі зробити Педагог.
 9.  Не карайте Вашу дитину (особливо фізично) у нас в гостях – це можуть бачити інші діти. Ми підтримуємо інші методи навчання і виховання.
 10.  Дітям не дозволяється «давати здачі», так само, як і нападати один на одного.
 11.  Під час вільної гри на розвиваючому занятті мама допомагає дитині працювати з розвиваючими іграшками, а після гри їх необхідно повернути на місце в тому вигляді, в якому їх взяли і прибрати за собою робоче місце. Виконання цього правила привчає дитину до порядку.
 12.  Не дозволяється виносити розвиваючі матеріали з робочої кімнати в ігрову і використовувати їх не за призначенням.
 13.  З матеріалом працює той, хто першим його взяв, він же вибирає: допускати чи не допускати в свою роботу партнера. Не можна відбирати матеріал у іншого.
 14.  В ігровій кімнаті також всі іграшки необхідно за собою збирати. Не можна відбирати іграшки в іншої дитини.
 15.  Не можна приносити на заняття іграшки, це відволікає від занять не тільки Вашу дитину, а й усіх його сусідів. Постарайтеся не купувати нові іграшки безпосередньо перед заняттям.
 16.  Не дозволяється давати дитині на заняття цукерки, печиво і жуйки.
Разова оплата чи придбання Абонемента підтверджує згоду клієнта з усіма перерахованими правилами Дитячого розвиваючого центру «Радість» і зобов’язує клієнта до їх виконання.