Літній табір для дітей 4-6 років в Коломиї

Яскраве проведення часу з 9:00 до 17:00 під пильним наглядом двох наставників забезпечить вам спокій, а дитині мега канікули, про які з захопленням дитина буде розповідати рідним та друзям.

Якщо Ви працюєте влітку, а дитячий садок закривається на канікули;

якщо Вам важливо щоб дитина була під наглядом професіоналів;

бути впевненою, що вона багато гуляє на свіжому повітрі;

якщо Ви хочете, щоб дитина розвивалася і дізнавалася багато нового

обирайте літній табір в Радості

Цього літа запрошуємо дошкільнят на такі зміни:

Ми дізнаємося багато нового і цікавого про світ тварин і рослин, посадимо і поспостерігаємо за зростанням різних рослин, дізнаємося про такі профіесії, як садівник, лісник, фермер.

Ми вирушимо в кругосвітню подорож, де будемо знайомитися з традиціями і культурами різних країн: Бразилії та Аргентини, Канади і США, Гренландії та Ісландії, Англії та Німеччини, Китаю і Японії… Що може бути цікавіше, особливо якщо все це буде відбуватися в компанії хороших друзів!

Діти дізнаються: що таке гроші,  як люди їх заробляють, що ціна – це кількість  грошей, які треба віддати, а товар в магазині – це результат праці інших людей. Навчаться відрізняти бажання і потреби.  Пояснення цих простих речей створить основу для фінансової грамотності.

Ця зміна буде присвячена  творчості, ми будемо багато малювати, ліпити, клеїти. А ще познайомимося з творчими професіями такими як художники, скульптори, дизайнери.

Це ще одна зміна професій таких, як  інженери, будівельники,  архітектори. Ми будемо багато конструювати, гратись конструкторами, кубиками, LEGO

Діти стануть учасниками рятувального  загону, створять свої станції служби надзвичайних ситуацій, поліції та швидкої допомоги.  Протягом двох тижнів ми будемо на практиці розбиратися з правилами безпеки вдома, на вулиці, на природі.  Поговоримо про особисту безпеку. Придбаємо навички надання першої допомоги.

ЗАПИШІТЬ ДИТИНУ У НАШ ЛІТНІЙ ТАБІР

На кожній зміні для малят ми готуємо:

Розвиваючі заняття відповідно до теми зміни, заняття англійською мовою в ігровій формі, творчі роботи

Багато прогулянок на вулиці, рухливі ігри на свіжому повітрі, у  парку, на дитячих майданчиках, стрибання на батутах, пікнік!

Сюжетно-рольові ігри, музичні та фізкульт хвилинки, дискотеки!

Дослідницькі подорожі, екскурсії, цікаві тематичні завдання;

хочемо до літнього табору радість!

ЗАПИСАТИСЬ У ТАБІР

Як ми працюємо?

Табір працює з понеділка по п’ятницю  з 9.00 по 17.00.

В кожній зміні не більше 8 дітей. Вік дітей –  4-6 років.

Вартість путівки на 1 зміну становить 2800 грн. Всі щоденні екскурсії, батути, машинки, мотузковий парк, участь у майстер-класах, пікнік та інші розваги включені у вартість путівки. Ніяких додаткових зборів коштів під час зміни!

Для дітей передбачено два перекуси:  сніданок і підвечірок  (свіжа випічка,  печиво,  чай, фрукти і ягоди по сезону) , вартість яких також включена у путівку. Додатково оплачується лише комлексний обід в кафе.

При бронюванні зміни до 30 квітня – ЗНИЖКА 15% – 420 грн. (вартість 2380 грн за 2 тижні)

При бронюванні будь-якої зміни до 30 травня – ЗНИЖКА 10% – 280 грн. (вартість 2520 грн за 2 тижні).

Для постійних клієнтів – ЗНИЖКА  5% – 140грн  (для дітей, які відвідують наші заняття та які були в таборі минулий рік).

При покупці двох і більше путівок на сім’ю – 5% на другу  путівку

При покупці на 2 зміни відразу – 5% на другу путівку

“Разом з другом” – ЗНИЖКА 5% на одну з путівок.

забронювати місце


Коломия, вул. Пекарська, 13 тел. 097-597-15-18, 095-835-56-78

                вул. Театральна, 52 тел. 099-343-04-43, 068-404-46-06